Kuaförüm Sensin |Televizyon Programı |Akarken| Pudralı Venüs

Kuaförüm Sensin

İnsan kuaförünü özler mi, özlermiş sevgili okur. Boya yaptırmam, saçlarımı kestirmem gerek ama malum, evdeyiz. Karantina günlerinde sağlık olsun deyip evde yapılabilecek tüm etkinlikleri yapıyoruz. Herkes iyi olsun da küçük dertlerimiz bu olsun. Kuaförüm Sensin izleyerek avunuruz belki, ne dersiniz?

Bilirsiniz, ben çok televizyon izlemem. Zaten çalıştığım odada da televizyon yok. Ama geçen gün Vera aradı. Show TV’yi aç Pudralı dedi. Ben de salona geçip biraz izledim. Belki biraz eğlenmek, kafa dağıtmak için göz atılabilir.

Programın içeriğine gelirsek, bir jürimiz var. Bu jüride yer alan isimler ise şöyle: Makyöz Ayşegül KARTAL, Modacı Muammer KETENCİ ve Adnan SERTER. Bir de haftanın beş günü yarışan 4 kuaför ve 4  makyöz ve 4 modelimiz var. Her güne farklı konsept belirleniyor. Yarışmacılar yaptıkları saç ve makyaja göre jüriden puan alıyorlar. En iyi saç ve makyajı yapan günün birincisi seçiliyor. Cuma günü ise haftanın birincisi olan takım 10 bin lira para ödülü alıyor. Ayrıca elenecek olan takıma karar veriyor. Rekabet, rekabet!

Farklı makyaj teknikleri, saç modellerini öğrenmek açısından yararlı tarafları var elbette. Ama kazanma hırsının olduğu her yerde olaylar olaylar eksik olmuyor tabii.  Saçının yandığını düşünüp ağlayan modeller, şakalar, birbiriyle tartışan yarışmacılar da yok değil. Perşembe ise saç kesim günü. Modeller kesimi beğenmezlerse eyvah eyvah! Kuaförüm Sensin de duygusal ve neşeli anlar, sürprizler de yaşanmıyor değil.

Yarışmanın sunucusu aynı zamanda başarılı bir oyuncu olan Gözde Kansu. Kendisini seviyorum, çok tatlı bir kadın. Güzel bir enerjisi var.  Benim gözlemlediklerim bunlar a dostlar. Ay vallahi ben gerilime pek gelemiyorum.  Siz bu program hakkında ne düşünüyorsunuz, merak ettim.

Hep evdeyiz hep evdeyiz kafamızı dağıtıyoruz, eh sabah televizyon izliyoruz ama belgesel izlemeyi, kitap okumayı da ihmal etmiyoruz derseniz sizi anlarım. Her şey denge, desenize.  Farklı renkleri barındırmak da önemli efem. Sizin izlediğiniz gündüz kuşağı programları neler, kadın programları hakkında ne düşünüyorsunuz, yorumlarda buluşalım. Kuaförüm sensin videoları var, bir göz atın. Karar sizin! Hayatınızdan zarafet eksik olmasın. Hoşça kalın.

 

Ne düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 + yirmi =

Henüz Yorum Yok

Önceki
E Vitamininin Cilde Faydaları
Kuaförüm Sensin