Hulahop Nasıl Çevrilir | Egzersiz | Sen de Dene | Pudralı Venüs

Toplanın: Hulahop Çeviriyoruz

Merhaba sevgili okur, nasılsınız? Günlük egzersizlerinizi yapıyor musunuz? Bunun eğlenceli bir yolunu biliyorum. Antrenmanlarınıza ekleyebilirsiniz. Çocukken hulahoplar vardı, hatırlar mısınız? Çocukken arkadaşlarla çevirmeye çalışır, düşürünce kahkahalarala gülerdik. Hoş, ben hala çeviremiyorum efem ama öğreneceğim. Limonlu çaylar hazırsa bana eşlik edin.

Peki hulahop belde nasıl çevrilir?

*Baştan söyleyeyim. Üzerinizde ince bir kıyafet olsun. Rahat etmenizi sağlayacak ve hulahopa hız kazandıracak rahat giyecekler tercih edin.

*Isınma hareketleri yapmayı ihmal etmeyin. Sonra tüm kaslarınız ağrımasın, Pudralı’dan hatırlatması.

*Fitness için kullanacağınız hulahop belli bir ağırlıkta olmalı. Tabii boyunuz ve bedeninizin yapısına göre de bu değişir.

*Bacaklarınızı omuz genişliğinde açın ve pelvis bölgesini öne çıkartın.

*İlk etapta elinizle iterek hulahopa ivme kazandırın. Karın kaslarınızı kasarak belinizde çevirin. Kendinizi çok fazla savurmanıza gerek yok efem, ayaklarınız yere bassın ve beliniz hareket etsin.

*Üçer dakikalık egzesizlerle günde iki-üç kez hulahop çevirmeye başlayabilirsiniz. Sonra 10-15 dakikaya çıkabilirsiniz.

Hulahop Çevirmek Hangi Bölgeleri Çalıştırır

Üst bacak, karın ve bel bölgesini çalıştırır. Belinizi şekillendirmeye yardımcı olur. Hulahopu kolunuza da geçirebilirsiniz. Böylece omuz ve kol kaslarınız da çalışır.

Evet, hulahop çevirmek kalori yakmanın eğlenceli bir yolu, ne dersiniz? Sen de dene köşemiz için hep beraber bunu yapalım efem. Sizin bu konudaki önerileriniz neler? Yorumlarda buluşalım. Hayatınızdan zarafet eksik olmasın. Hoşça kalın.

Ne düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 + 9 =

Henüz Yorum Yok

Önceki
Atopik Ciltler için Bakım Önerileri
Toplanın: Hulahop Çeviriyoruz