2021 Makyaj Trendleri | 2021 | Makyaj | Pudralı Venüs

2021 Makyaj Trendleri

Merhaba sevgili okur. Şu pandemi, günlük alışkanlıklarımızı yeniden şekillendirdi değil mi? Alışkanlıklarımızın dışına çıktık. Maskenin altından kalıcı makyajın sırlarının peşine düştük. Glossy rujların yerine mat rujlar aldı, makyaj sabitleyici spreyler vazgeçilmezimiz oldu. Bazı kozmetik firmaları maskeye bulaşmayan fondötenler üretti. Dolayısıyla bu durum 2021 makyaj trendlerini belirledi. Hazırsanız yazının devamı için bana eşlik edin efem.

Işıl Işıl Doğal Ten

Kat kat fondötenler ve renkli yanaklar yerine bakımı ihmal edilmemiş temiz ciltler ön planda efem. Allık yerine highlihgter ile cildinize hafif bir ışıltı verebilirsiniz. Birçok ünlü marka defilelerinde modellerine bu makyajı uyguladı. O zaman cilt bakımını ihmal etmiyoruz, aman diyeyim.

Büyük ve Renkli Gözler

Bu sene de badem gözler revaçta! Kiremit rengi, bakır tonlarda farlar öne çıkıyor. Ve çok sevdiğimiz lila, turuncu, pembe tonlarda makyaj da geri dönüyor. Ayrıca göz çevresine kristal taşlar yerleştirmek ve parıldamak serbest:) Günlük makyajda tercih edilmeyecek gibi dursa da davetlere giderken neden olmasın? Ayrıca renkli grafik eyeliner da pek moda. Glitterlarınızı da  olduğu yerden çıkarmayı unutmayın sevgili okur!

Taranmış Kaşlar

Bu yıl kaşlarınızı yoğun şekilde doldurmak yerine doğal olarak şekillendirin. 2021’de kaşlar yukarı doğru taranacak. Kaş maskarasıyla sabitlenecek.

Koyu Boyanmış Dudaklar

Evet gotik olduğumuz gençlik zamanlarından kalma bordo ruj da geri dönüyormuş efem. Pudralı Venüs bunu beğendi:) Siz de koyu renk rujları tek başına ya da dudak parlatıcısı ile kullanabilirsiniz. Eh tabii maske altında daha uzun süre dayanması için likit mat ruj çantamızdan eksik olmasın.

2021 makyaj trendleri hakkında ne düşünüyorsunuz sevgili okur? Bana yazın, yorumlarda buluşalım. Hayatınızdan zarafet eksik olmasın. Hoşça kalın.

Ne düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

on dokuz − 12 =

Henüz Yorum Yok

Önceki
Sevgililer Günü Tarifi: Profiterol
2021 Makyaj Trendleri