Alix Avien Paris Ürünleri ile Makyaj | Makyaj | Pudralı Venüs

Alix Avien Paris Ürünleri ile Makyaj

Merhaba sevgili okur. Geçen gün Vera aradı. Alix Avien Paris makyaj ürünlerini denemiş. Bana da önerdi. Bakırköy mağazasına uğramış. Siz Bağdat Caddesi’ne uğrayabilir ya da e- mağazadan alışveriş yapabilirsiniz. Eh, kaliteli makyaj ürünleri ile güzel bir makyajı hak ettik efem. Size denediğim birkaç üründen bahsetmek istiyorum.

Alix Avien Paris’in Hikâyesi

“Kusursuz Sen, Kusursuz Güzellik” diyerek geri dönen Alix Avien Paris, yurtdışında üretilip ülkemizde paketleniyor efem. Mağaza açılışlarına da devam ediyor. Kendi sitelerinde yer alan hikâyelerini ise kısaca şöyle özetlemişler:

“1997 yılından bu yana son trendler, gözde renkler ve çarpıcı koleksiyonlarıyla her anı etkileyici bir yaşamın parçası olan Alix Avien, şimdi Sora Cosmetics Group çatısı altında tüm dünyayı büyülüyor. Modern üretim tesisleri, teknoloji laboratuvarları, geniş ürün yelpazesi ve sürekli gelişen Ar&Ge çalışmalarıyla yepyeni bir yapılanmaya giren Alix Avien, genlerinde global marka kodları taşıyor.”

Alix Avien Paris ile Kusursuz Dokunuş

*Öncelikle şunu söyleyeyim. Alix Avien ojelerine bayıldım! Onlarca renk seçeneği ile oldukça kalıcı. Eh, o zaman ben yavaştan  nail art yapmaya başlayayım.

*Makyaj bazı  ise su bazlı formülü ile cildinizi makyaja hazırlıyor. İnce yapısı ile kolayca emiliyor. Gözenek görünümünü azaltıp nemlendiriyor. En iyi sonuç için ürünü temizlenmiş cildinize uygulayıp birkaç dakika beklemeniz yeterli efem.

*Anti-aging fondöten de oldukça iyi. Vera da pek memnun kalmış. Vitamin E, 15 GKF gibi zengin içeriği ve ince yapısıyla yoğun kapatıcılığa sahip. Yaşlanma etkilerini geciktiriyor, e daha ne olsun efem.

* Kontür paleti de 4 farklı renk seçeneği ile yüz hatlarını belirginleştiriyor.  Ne yapıyoruz efem, belirginleştirmek istediğiniz bölgelere koyu, ön plana çıkarmak istediğiniz bölgelere açık renk uyguluyoruz.

*Ben göz makyajını severim. İyi çekilmiş eyelinera bayılırım. Extra siyah ve mat görüntü veren ink liner pencil, yani ultra ince uçlu sıvı eyeliner, bana kullanım kolaylığı sağladı. Hem de suya dayanıklı. Oh, mis!

*Likit mat rujları Hindistan cevizi kokulu ve nemlendirici özelliğe sahip. Kapatıcılık ve 8 saate kadar dayanıklılık vaat ediyorlar. Ben 04 numaralı olan gülkurusu rengine bayıldım efem!

*Alix Avien makyaj fırçaları da oldukça kullanışlı. Tutuş kolaylığı sağlayarak ürünün dağılmasını, yumuşak yapısıyla da rahatlatıcı etki sağlıyor.  Yine durulama ve kurulama gerektirmeyen makyaj temizleme spreyi ile makyaj fırçalarını temizleyebilirsiniz.

Evet sevgili okur. Bugün size Alix Avien makyaj ürünlerinden bahsettim. Siz de denediniz mi? Yorumlarda buluşalım. Hayatınızdan zarafet eksik olmasın. Hoşça kalın.

Ne düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 − 3 =

4 Yorumlar
  • Şeyma
    13 Ocak 2021

    Alix Avien’in geri dönmesine çok ama çok sevindim, favori birkaç ürünüm vardı, eminim yine olacak, ojeleri merak ediyorum ilk fırsatta denenecekler listesine aldım bakalım ❣️

  • Betül Erden
    13 Ocak 2021

    Ben de Alix Avien’in yenilendiğini duyunca hemen koştum internette araştırdım sadece cossop.com’da satılıyormuş. Hemen sipariş verdim ertesi gün ürünler geldi. Sizin de denediğiniz ürünleri merak ediyorum en kısa sürede alıcam 💜

Önceki
Nohutlu Vegan Kurabiye
Alix Avien Paris Ürünleri ile Makyaj