Eski Rimel Fırçası Nasıl Kullanılır | Makyaj | Pudralı Venüs

Eski Rimel Fırçaları Nasıl Kullanılır

Merhaba sevgili okur. Gününüz güzel olsun. Pudralı bugün yine çöpe atmak yerine dönüştürün, yeniden kullanın diyor. Evde vaktimizin olduğu şu günlerde hem elişi hem de cilt bakım rutinimiz için zamanımız var, değil mi efem? Siz de eski rimel fırçaları nasıl kullanılır, bitmiş rimel nasıl değerlendirilir, öğrenmek istiyorsanız bana eşlik edin.

Rimel Fırçası Nasıl Temizlenir

-Kirpiklerin tel tel ayrılması için rimel fırçasında topaklanma olmaması gerek. Aynı zamanda göz sağlığı için her kullanımdan sonra kâğıt havluyla rimel fırçasını temizleyin.

-Göz makyajınızı temizlemek için kullandığınız misel makyaj temizleme suyu pamuğa dökün ve nazik hareketlerle fırçayı temizleyin.

-Eğer uzun süredir temizlemeyi unuttuğunuz bir maskara fırçanız varsa bir süre göz makyaj temizleyicisi eklediğiniz ılık suda göz makyaj temizleyicisi katın ve içinde 5-10 dakika bekletin. Ardından güzelce durulayıp kurumaya bırakın.

-Pamuklu çubuk da temizlik için size yardımcı olacaktır.

Biten Rimel Fırçası Nasıl Değerlendirilir

-Hep söylenir, kaşlar yüzün ifadesini belirler. O halde kaşlara özen göstermek gerek. Biten rimel fırçasıyla kaşlarınızı tarayın ve sabitleyin.

-Kirpikleri beslemek için kullandığınız bakım yağlarını fırça yardımıyla temizleyebilirsiniz.

-Fön çektikten sonra elektriklenen saç telleri ve bebek saçları sinirimizi bozar değil mi? Bu saçları yatıştırmak için temizlenmiş maskara fırçasına sprey sıkın ve saçlarınızı yatıştırın.

-Derzler, pencere kenarları, ulaşması ve temizlemesi zor yerlerdir. Bu kısımları bu küçük fırça yardımıyla temizleyebilirsiniz.

-Lavaboyu açmak için ve lavabo deliklerinde biriken saçları temizleyebilirsiniz.

-Tırnak etlerini kesmek yerine aparat yardımıyla ittirin. Ardından tırnak bakım yağı sürmek eski rimel fırçasını kullanın.

Siz eski rimel fırçalarınızı nasıl değerlendiriyorsunuz? Yaratıcı fikirlerinizi bekliyorum efem. Hayatınızdan zarafet eksik olmasın. Hoşça kalın.

Ne düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

on üç + 2 =

Henüz Yorum Yok

Önceki
Terbiyeli İşkembe Çorbası
Eski Rimel Fırçaları Nasıl Kullanılır