Gece Makyajının İnce Noktaları | Makyaj | Pudralı Venüs

Gece Makyajının İnce Noktaları

Merhaba efem. Şu karantina günlerinde özlediğimiz şeylerden biri de makyaj yapmak, davetlere katılmak, gece dışarı çıkmak. Ama inanıyorum k, sağlıklı günler gelecek ve biz yine sevdiklerimizle kucaklaşacağız. O zaman bugün Pudralı size gece makyajı nasıl yapılır, gece makyajının ince noktaları neler, onlardan bahsedecek. Bergamotlu- limonlu çaylar hazırsa bana eşlik edin.

Gece Makyajına Dair:

*Efem gece makyajının en güzel yanı abartıya kaçabilme özgürlüğümüz. Simli, sedefli, parlak makyaj ürünleri ile makyaj yapabiliriz. Elbette payetli bir elbise giydiysek daha sade, doğa bir makyajla da çarpıcı olabiliriz.

*Gece boyu selfie çekileceğim, aman Pudralı ben parlamayayım diyorsanız, mat bitişli bir gece makyajı da tercih edebilirsiniz. HD fondötenlerle de güzel fotoğraflar çekebilirsiniz.

*Gece makyajında göz makyajı nasıl olmalı Pudralı, derseniz anlatayım efem. Çoğumuzun aklına smoky eye, dumanlı gözler gelir değil mi? Sadece siyah renkli farla değil, bakır tonlarda da dumanlı gözler elde edebilirsiniz. İki kat rimel, eyeliner ve takma kirpikler de gece göz makyajının en önemli tamamlayıcılarından sevgili okur.

*Bu makyajda –göz dudak dengesini tutturursanız daha iyi olur, derim. Koyu göz ve koyu dudaklar, ikisini birden de tercih edebilirsiniz tabii.

*Dudak demişken, dudak makyajınızda bir dudak kalemi kullanmanız, rujun kalıcılığını artıracaktır. Ayrıca dudak çevresini aydınlatıcı kullanmak da dudakları ön plana çıkarır. Evet, bordo, kırmızı renkler çıksın bakalım makyaj çantasından!

Gece Makyajında Püf Noktaları

*Kalıcılığı yüksek ürünler kullanın.

*Makyaj sabitleme spreyi kullanmayı unutmayın.

*Özellikle T bölgeniz yağlıysa makyaj bitiminde transparan pudra sürmeyi ihmal etmeyin.

*Eğer yemeğe çıkıyorsanız rujunuzu tazelemeniz gerekecek. Yanınıza küçük bir makyaj çantası alın derim.

*Dekolte bölgenize de makyaj yapın.

Gece makyajı yaptık. Metalik farlar, kırmızı bordo rujlar sürdük, dumanlı göz makyajı yaptık, pudralandık. Mis gibi olduk. Geriye maskesiz gezeceğimi günleri beklemek kaldı sevgili okur. Sizin gece makyajında tercihiniz ne? Yorumlarda buluşalım. Zarif kalın

Ne düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 − beş =

Henüz Yorum Yok

Önceki
Düz Fön Çekmenin Püf Püf Noktaları
Gece Makyajının İnce Noktaları