Renkli Nemlendirici Nedir | Makyaj | Pudralı Venüs

Renkli Nemlendirici Nedir

Eh, her zaman makyaj yapacak değiliz ya efem. Bazen canımız doğal doğal takılmak ister. Ama etrafımızdaki bizi makyajlı görmeye alışmış Filiz Akın’lar hemen sorarlar “Nen var kuzum, solgun görünüyorsun?” Biz de o zaman ne yaparız, yüzümüze hafif bir pembelik veren renkli nemlendirici sürer çıkarız.

Peki renkli nemlendirici nedir? Yüze hafif renk veren, orta kapatıcılık özelliğine sahip ince ve hafif yapılı ürünlerdir. Bazıları güneş koruması da içerir. Cildin daha sağlıklı görünmesini sağlar.

Renkli Nemlendirici Nasıl Sürülür

Renkli nemlendiriciyi BB kremde olduğu gibi parmaklarınızla sürebilirsiniz. Ama fırçayla rahat edebiliyorsanız elbette kullanabilirsiniz. Yok Pudralı, ben beauty blender olmadan yapamam diyorsanız, hay hay! Tampon hareketlerle ürünü yüzünüze yedirin. Aman dikkat edin de sünger renkli nemlendiriciyi emmesin. Pudralı’dan uyarması!

Renkli Nemlendirici Ne İşe Yarar

*Kışın cildiniz kuruduğunda nem vererek hafif makyajlı bir görünüm sağlar. Yazın ise ferah bir ten makyajı yapmanıza olanak sunar. İçinde SPF barındırıyorsa bir de, harika olur!

*Cilde sağlıklı bir görünüm verir, makyaj yapmadan da bakımlı olmanızı sağlar.

*Kullanımı pratiktir. Tatile mi gideceksiniz, atın çantanıza. Grip oldunuz ve ofiste çalışmaya devam ediyorsunuz. Biraz renkli nemlendirici sizi yeniler.

*Cilt tonunuzu eşitler.

*Cildinize doğal bir renk verir. Çok makyaj yapmak istemeyen veya makyaja yeni başlayanlar için idealdir sevgili okur.

*Renkli nemlendiricileri makyaj bazı olarak kullananlar var. Leda mesela öyle yapıyor. Onda üç tonu varmış. Porcelen, light, medium. Yazın esmerleşince koyu olanı, aydınlatıcı olarak en açığı, günlük makyajında da mediumu kullanıyormuş. Ah Leda ah, canım dostum, sen çok yaşa emi, siz de tabii pudralivenus.com okurları:)

Evet efem, yüksek kapatıcılık istemiyorsanız renkli nemlendiriciler hayat kurtarıyor. Cildinize uyan yapıda ve tonda bulduktan sonra, oh mis! Hayatınızdan zarafet eksik olmasın. Hoşça kalın.

Ne düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

17 + 13 =

Henüz Yorum Yok

Önceki
Kek Yapmanın Püf Püf Noktaları
Renkli Nemlendirici Nedir