Toplanın: Dumanlı Dudak Makyajı Yapıyoruz |Makyaj |Pudralı Venüs

Toplanın: Dumanlı Dudak Makyajı Yapıyoruz

Merhaba sevgili okur. Nasılsınız? Ben bugün kendimi çok iyi hissediyorum ve toplanın dumanlı dudak makyajı yapıyoruz, diyorum. Son yıllarda dudak makyajında trend olan bu dağılmış dudak görünümü aslında 1920’li yıllarda da yapılıyormuş efem. Limonlu çaylar hazırsa yazımıza devam edelim.

Dumanlı Dudak Makyajı Nasıl Yapılır

*Rujun dudağınızda kolayca dağılması ve topak topak görünmemesi bu makyajda daha da önemli. İşe önce peeling yaparak başlayın efem. Dudağınızı güzelce nemlendirin. Sürülsün lip balmlar.

*Dumanlı dudak makyajı koyu tonlarda daha da belirgin ve çarpıcı görünüyor. Bu uygulamayı tek rujla yapabileceğiniz gibi birden fazla rujla da yapabilirsiniz.

*Net, keskin çizgiler yerine, biraz dağınız bir görünüm elde etmek gerekiyor. Ayrıca rujunuzu dağıtacağınız için sürülmesi ve dağılması kolay rujları tercih edin.

*Ruju dudağınıza bir fırça yardımıyla sürün. Net çizgilerden kaçının.  Önce dudak çizgilerinize fırça yardımıyla uygulama yapın.  Dudağınızın ortasına daha yoğun bir uygulama yapın ve yine fırça yardımıyla dağıtın. Çekici ve muzip bir görünümün peşindeyiz efem.

*Eğer iki renk ile uygulama yapacaksanız birbiri ile uyumlu renkler seçin. Mesela kırmızı ve bordo sürecekseniz çizgilere açık renk iç kısımlara koyu renk sürün ve sonra bir karıştırma fırçası ile iki rengi birbirine karıştırın.

*Ve son dokunuşa geldik. Dumanlı göz makyajını lip gloss sürerek bitirin. Böylece Daha net bir görünüm ve dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz.

Dumanlı göz makyajı olur da dumanlı dudak makyajı olmaz mı? Elbette olur. Özellikle gece makyajlarında ve fotoğraf çekimlerinde çok güzel olur. Eh, ne der Pudralı, farklılıklar ve makyajda yenilikler iyidir, hoştur. Siz dumanlı dudak makyajını denediniz mi efem? Bununla ilgili püf püf noktalarınız varsa yorumlarda buluşalım. Zarif kalın.

Ne düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sekiz + on beş =

Henüz Yorum Yok

Önceki
Saç Parlatma Yöntemleri
Toplanın: Dumanlı Dudak Makyajı Yapıyoruz