Saç Maskarası Nedir | Saç Boyası| Saç | Pudralı Venüs

Saç Maskarası Nedir

Merhaba sevgili okur. Nasılsınız? Afiyettesiniz umarım. Biliyorsunuz şu sıralar Firuze gibi hep evdeyiz. Kuaföre gidemiyoruz pek, evde güzelleşiyoruz. Eh, saçlarımız da uzuyor, varsa beyazlarımız görünüyor. Bizim Leda saç dipleri gözükmeye başlayınca hemen boyar, böyle görünmeyi hiç sevmez. Fakat o da saçlarını kendi haline bırakmış bu sefer. Beyazlarım için saç maskarası kullanıyorum Pudralı Venüs’çüğüm. Bunu blogda yaz, okurlarınla paylaş dedi. Eh, arkadaş hatırı, kırılır mı? Saç maskarası nedir, nasıl kullanılır, bana eşlik edin.

Saç Maskarası

Bazen acil çözümlere ihtiyaç duyarız. Zoom toplantısına katılacağız ya da kısa süreliğine ofise gitmemiz gerekiyor ama beyaz saçlarımızla gözükmek istemiyorsak, görünümü de bildiğiniz rimellere benzeyen saç maskaralarını deneyebiliriz.

Şakaklarına, alnına karlar düşen kadın ve erkekler bu bir nevi geçici boyayı kullanabilirler efem. Saç renginize uygun olan tonu seçip kolayca uygulama yapmanız yeterli oluyor. Ben saçımı boyanayayım, gerekli durumlarda geçici çözümler bulayım, diyenler için de kendileri çok pratik. Kalıcılıkları konusunda markaların çeşitli vaatleri var. Leda en fazla iki gün kullandığını söyledi.

Saç Maskarası Nasıl Kullanılır

*Efem uygulamaya geçmeden önce saçlarınız kuru olsun. Ve saçlarınızı tarayın.

*Ardından saçınızı tutamlara ayırın. Diplerinize, beyaz saçlarınızın olduğu kısımlara saç maskarasını uygulayın.

*Saçınızda boyadıktan sonra ürünün yüzeye eşit olarak dağılması için saçlarınızı nazikçe tarayın.

*Ve 5-10 dakika arası kurumasını bekleyin.

*Talimatlar ürünün üzerinde yazıyordur zaten, istediğiniz sonucu almak için mutlaka bu kullanım kılavuzuna uyun, Pudralı’dan hatırlatması!

Evet efem bugün de bana ayrılan sürenin sonuna geldik. Saç diplerine ve beyazlara karşı güzel, kolay bir çözüm sunan ve günü kurtaran saç maskarası nedir, ondan bahsettik. Sizin bu konudaki deneyimlerinizi duymak isterim. Yorumlarda buluşalım. Hayatınızdan zarafet eksik olmasın. Hoşça kalın.

Ne düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × bir =

Henüz Yorum Yok

Önceki
Gece Makyajının İnce Noktaları
Saç Maskarası Nedir