Saç Tebeşiri Nasıl Uygulanır |Renkli Saçlar| Saç |Pudralı Venüs

Saç Tebeşiri Nasıl Uygulanır

Gözüm kara kalmadı yara/Oldum renga- rengarenk/Bazen her şey sararıp solar/Biz hep renga-rengarenk 🎤 Merhaba, sevgili okur. Sizi bugün bir şarkıyla karşıladım. Ay sesim de pek güzel değildir ama böyle enerjik enerjik bir açılış olsun istedim. Evet, ben renkli yaşamayı severim. Tıpkı saçlarımda renkli ışıltılar sevdiğim gibi. Bugün size saç tebeşirinden, saç tebeşiri nasıl uygulanır, bunlardan bahsediciim. Renklenmek güzeldir, değişiklik iyidir, Pudralı bazen delidir.

Saç Tebeşiri Nasıl Uygulanır

*Efem  saç tebeşiri kısa süreliğine saçınızı renklendiren tebeşir veya kuru boya görünümündeki ürünlerdir. Saç tebeşirini saçlarınıza uygulamadan önce yanınıza alacağınız malzemeleri baştan söyleyeyim. Havlu, eldiven, su, saç düzleştirici veya fön fırçası.

*Elinize boya bulaşmaması için eldiven takın ve omuzlarınıza havlu atın. Saç tebeşirleri açık renk saçlarda daha iyi sonuç veriyor, onu da söyleyeyim.

*Boyamak istediğiniz tutamı elinize alın. Fısfısla ıslatın. Ardından istediğiniz renkte saç tebeşirini saçınıza uygulayın. Rengin eşit dağıldığından emin olun.

*Saçınızı boyadıktan sonra boyayı sabitlemek için düzleştirici veya fön makinesinden yardım alın.

*Genelde yüksek pigmentli ürünler. O nedenle kuaförde boyatmış gibi bir görünüm elde ediliyor. Set halinde satılıyorlar.12’li, 24’lü… Değişiklik yapmak isteyenler için şipşak çözüm.

 Saç Tebeşiri  Saçtan Nasıl Arındırılır

*Saç tebeşiri saçı çok çok yıpratmasa da kuaförler en fazla 2 gün saçta tutulmasını öneriyorlar. Çok sık da saç tebeşiri uygulamamak gerek.

*Saç tebeşiri ilk yıkamada saçtan arındırılamayabilir. İki kez şampuanla güzelce yıkanması gerekebilir.

*Saçınızı yıkadıktan sonra maske yapıp saç tellerinizi güçlendirebilirsiniz.

Saç tebeşiri ya da saç pasteli ile saçları renklendirmek çok kolay. Canınız saçınızı mora mı boyamak istedi, kıyafetiniz turuncu ile çok mu uyumlu, saç tebeşiri ile boya ve çık. Çok pratik değil mi? Hayatınızdan zarafet eksik olmasın. Hoşça kalın.

Ne düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × bir =

Henüz Yorum Yok

Önceki
Taneli Sebze Çorbası Tarifi
Saç Tebeşiri Nasıl Uygulanır